Sık Sorulan Sorular?

Evet. Öncelikle başka bir kustan gelen öğrencileri seviye tespit sınavına tabi tutuyoruz. Devamında seviyeye uyugun sınıflara yerleştiriyoruz.

Evet 9 - 15 yaş İngilizce "ALLDAY" gruplarımız mevcuttur. "ALLDAY" eğitim sistemimizde okuldan sonra çocuklarımıza çeşitli aktiviteler, spor, ingilizce, sanat derslerinin yanısıra, okul ödevlerini yapmaları için olanaklar sunulmaktadır.

Ödemelerinizi Kredi Kartı ya da Elden her ay taksiz şeklinde yapabilirsiniz. Program kayıtlarımız için sizleri Kurumumuza bekliyoruz.

Hayır. Sadece çocuk ve gençlere yinelik değil, her yaştan İngilizce öğrenmek isteyenlere kurs verilmektedir.

Evet. Yaz aylarında kurs almak isteyen öğrencilerimize birebir eğitim verilmektedir.

Kurumumuzda tüm ilkokul ve ortaokul öğrencilerimize yönelik kur proğramlarımız mevcuttur.

Kurumumuzda akşam dersleri 17:00-18:00-19:00 itibariyle başlar, akşam derslerine katılabilir seviyeniz doğrultusunda ön hazırlık ve ana grup eğitimi ile birlikte 6 aylık süreçte sınavınıza hazırlanarak hedeflediğiniz puana ulaşabilirsiniz. Günlük ortalama 3-4 saat lik yoğun bir proğram uyğulanarak birebir eğitim almanız da mümk&u

Kurumumuza gelerek sizin için uygulayacağımız seviye tespit sınavına katılabilir, mevcut seviyeniz doğrultusunda size uygun olarak yapılan ders programımızla kısa sürede sınav hazırlığınızı tamamlayabilirsiniz. Uzman hocalarımızla ve birebir yoğun eğitim alabilirsiniz.

Hafta içi sabahları 8:30 - 21:00 saatleri arasında Pazartesinden Pazara gelebileceğiniz yoğun genel İngilizce programlarımız mevcuttur. Bizi arayarak veya kurumumuzu ziyaret ederek tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Üniversitelerin eğitim programlarına hakim hocalarımızdan birebir olarak ders alabilr, nokta atışı hedeflere ulaşabilirsiniz.

Pek çok yayın kullanmaktayız. Kurumumuz da ayrıca yayın yazarı hocalarımız olması nedeniyle kitaplar dışarıda alacağınız fiyatın yarısı fiyatına yayınevlerinden temin edilmektedir. Kitaplarımız ücretlidir.

Evet haftanın 7 günü İngilizce konuşma ve telafi gruplarımızda anlamadığınız, kaçırdığınız konuları bire bir öğretmenlerimizle telafi ediyoruz. Aynı zamanda yabancı speaking hocalarımız ile konuşma klubümüzde pratik yapma imkanı sunuyoruz.
Spor , sanat, çeşitli aktivitelerimize katılarak da 7/24 kameralarla

Hayır. 9 yaş ve üzeri gruplarımız mevcuttur. Halihazırda mevcut kurumumuzda okul öncesi eğitimimiz bulunmamaktadır. Bu konu ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.

Eğitimlerimiz kaynak kitaplar, akıllı sistemler üzerinden video , tv ile desteklenmekte ve yabancı hocalarımız eşliğinde speaking (konuşma) gruplarıda ile de pekiştirilmektedir.

Alanında uzman öğretmen kadromuz ile geleceğimiz olan çocuklarımıza iyi bir eğitim verilmektedir. Kurumumuzda her bir öğrencinin kişisel dosyası mevcut olup ; bu dosyada ödev kontrolleri, sınav sonuçları ile gelişimleri takip edilmektedir.
Aynı zamanda yazar kadromuzun hazırlamış olduğu kitaplar, soru ktapçıkları il

Anlaşmalı yayınevlerinden kitapları yüzde 50 indirimli , Kurum olarak temin ediyoruz. Kendi olanaklarınız ile de temin etme imkanına sahipsiniz.

Evet . Paylaşımlı eğitim sistemimizde formasyon almış öğretmenlerimz ile dilbilgisi, okuma, yazma, dinleme ve speak ( konuşma) eğitim bölümleri yabancı öğretmenlerle yapılmaktadır.

Hayır. Kurumumuzda sadece İngilizcenin alanları için eğitim vermekteyiz. Maalesef farklı bir eğitimimiz yoktur.

Eğer beklentiniz sadece adres sormak, yemek ısmarlamak, kısa basit günlük ihtiyaçlarınızdan ibaretse bunu 2,5 aylık süren 1.ve/veya 2. Seviyedede yapabilirsiniz.

 

Fakat amacınız daha profesyonel ve sağlıklı bir iletişim kurmak, bir ülkeyi ziyaret etmek, insanlarla konuşmak, bilgi almak, duygu ve düşüncelerinizi a